בעוד שפלטפורמת WordPress מספקת מענה למגוון רחב של צרכים ודרישות, היא אינה פתרון קסם ולא בהכרח מתאימה לכולם. במידה ויש לכם צורך בפיתוח מערכת ייחודית בה נדרשת רמה גבוהה של התאמות אישיות עדיף יהיה לפתח מוצר שייתן מענה מדויק לצרכים של העסק שלכם ושתוכלו להפיק ממנו את מירב התועלות ביעילות, בקלות ובכמה שפחות התעסקות.

על מנת לספק שירותים בהתאמה אישית, פיתחתי מערכת ניהול תוכן המגיעה עם סט יכולות בסיס המקבילות ליכולות של פלטפורמת WordPress.

Nossis

דף ראשי - נוסיס מערכת ניהול (Admin) לאתרים שנבנו בהתאמה אישית, ושאינם מתבססים על פלטפורמת קוד פתח.

בדומה ל-WordPress המערכת מגיעה עם יכולות בסיס שיאפשרו לכם לנהל את התכנים באתר בעזרת ממשקי ניהול מתקדמים שיתנו לכם שליטה מלאה על האתר שלכם ויקצרו את זמני ועלות הפיתוח.

המערכת נותנת מענה מקיף לדרישות הבסיסיות הקיימות כמעט בכל אתר:

עריכת קורס - נוסיס
  • ניהול מדיה – העלאת קבצים ותמונות, חיתוך תמונות לגדלים קבועים, ביצוע אופטימיזציה לתמונות כך שיטענו במהירות באתר ייבוא תמונות ממקורות חיצוניים, ניהול זכויות יוצרים ועוד
  • ניהול תכנים – יצירה, עריכה וניהול של כל פרטי התוכן באתר – דפי מערכת וכתבות. המערכת מאפשרת לערוך תכנים דרך כתבן תוכן בדומה לוורד.
  • ניהול עץ אתר – הגדרת היררכית התכנים באתר וחלוקתם לפי קטגוריות.
  • כלים חברתיים – ניהול התגובות לתכנים באתר, פורומים, קבוצות דיון ושיתוף תכנים מהאתר ברשתות חברתיות.

היתרון המרכזי במערכת Nossis הוא שהיא אינה מיועדת לספק פתרון אחיד לכל סוגי האתרים (בדומה לכל אותן מערכות קוד פתוח כדוגמת WordPress), אלא להיות גמישה ותפורה לפי צרכי הלקוח – לכל אותן דרישות מיוחדות שלא קיים עבורן פתרון מן המוכן.

למי המערכת מיועדת

המערכת מיועדת לתת מענה לחוויית שימש ייחודית כדוגמת אתרי eLearning (לימודים אונליין), תהליכי רכישה מורכבים ולספק פתרונות אוטומציה לעסק על ידי התממשקות עם שירותים צד ג' (דרך ממשקי API) ובכך לקצר ולייעל תהליכי עבודה.

במסגרת תהליך ההתאמה האישית נכתוב יחד מסמך אפיון מפורט המתייחס הן לצד הניהולי של "מאחורי הקלעים" של המערכת מבחינת התנהגות, תרחישים אפשריים ומענה לכל אחד מהם, והן לעיצוב הממשקים של מערכת הניהול ודפי האתר.

הפיתוחים בהתאמה אישית יתווספו ליכולות הבסיס של המערכת ויבטיחו שהרעיון שלכם יקרום עור וגידים ויהפוך למציאות.

דוגמאות לאתרים נבחרים מבוססי Nossis